12. ledna 2023

Ivo Šilha a Vladimír Sršeň v lednu posílili vedení AK Greats.

Oba noví partneři spolupracují se zakladatelem AK Greats, Jakubem Joskou, již řadu let a tento krok tak přirozeně reflektuje potřebný rozvoj právně manažerské struktury kanceláře Greats, jíž jsou od počátku nedílnou součástí. 

Ivo Šilha se dlouhodobě věnuje oblasti finanční regulace. Úspěšně pomáhá stávajícím klientům Greats rozvíjet jejich business. Intenzivně se podílí na právní podpoře jednoho z největších retailových nemovitostních fondů na trhu.

Doménou Vladimíra Sršně je rovněž oblast finanční regulace, zejména kapitálových trhů, kolektivního investování a rovněž práva duševního vlastnictví. Podílí se na získávání a rozšíření licencí, nastavování řídícího a kontrolního systému a tvorbě produktů významných finančních institucí.

Gratulujeme!

 

 

Další články

Vrácení zboží bez obalu, aneb na co máte nárok

Odmítl Vám prodávající vrátit plnou částku za zboží zakoupené v e-shopu z důvodu, že jste nevrátili zboží i s původním obalem, nebo proto, že obal byl více či méně poškozený? Nezoufejte a zkuste…

Home office a DPP/DPČ na ústupu

Ministerstvo práce a sociálních věcí ukončilo připomínkové řízení k návrhu novely zákoníku práce. Novela by měla zajistit jednak transpozici evropských směrnic, jednak zavést novou úpravu práce na…