15. dubna 2021

DoToho! Tak se jmenuje nová mentoringová platforma pro malé a střední podniky, do níž se za nás aktivně zapojil Jakub Joska v roli mentora.

Potřebujete restartovat váš byznys? Program DoToho! vznikl z iniciativy pražského byznysového centra Opero a jeho cílem je pomoci firmám inovovat jejich obchodní modely a zároveň nastartovat novou éru podpory zevnitř komunity podnikatelů.

Program DoToho! vznikl z iniciativy pražského byznysového centra Opero, za nímž stojí bývalý manažer poradenských firem a investor Pavel Přikryl s jedním z nejúspěšnějších tuzemských podnikatelů Pavlem Bouškou (VAFO) a Pražského inovačního institutu v čele s Bobem Kartousem. Program je zdarma díky podpoře hl. města Prahy a vybraných firem jako Google, Pražská energetika, T-Mobile či Pražská plynárenská. Pražský primátor Zdeněk Hřib nad programem převzal záštitu. Reaguje tak na potřebu podporovat podnikatele na území HMP v období covidové krize.

„Projekt je založen na poradenských službách profesionálů a vychází ze základních postupů, které se běžně používají při rozvoji startupů. My ale zapojujeme experty z více oborů, rozsah předávaných informací rozšiřujeme a přizpůsobujeme i jejich formu tak, aby byla co nejlépe využitelná pro běžné typy podnikání a současnou situaci,“ říká Pavel Přikryl.

Úspěšní podnikatelé se spojují, aby restartovali českou ekonomiku.

Potřebujete restartovat váš byznys? DoToho! je platforma pro malé a střední podniky, jejímž cílem je pomoci firmám inovovat jejich obchodní modely a zároveň nastartovat novou éru podpory zevnitř komunity podnikatelů. Platforma spojuje špičkové české podnikatele, kteří firmám pomohou jako mentoři a experti na sobě zapracovat a využít krizi jako příležitost. Jakub Joska – mentor Díky podpoře partnerů je program zcela zdarma.

Program je určen pro majitele nebo vedoucí pracovníky, jejichž společnost má obrat od 3 do 300 milionů korun nebo alespoň tři zaměstnance. Součástí programu jsou individuální mentoringová setkání, workshopy, přednášky, ale také digitální knihovna plná inspirace a praktických zkušeností.

Chcete jít DoToho!? Přihlaste se na dotoho.pro . Program dali dohromady přední české organizace a firmy a organizuje ho pražský byznys klub Opero a Pražský inovační institut. Partnery platformy jsou společnosti Google, PRE, T-Mobile, Pražská plynárenská a hl. město Praha. Záštitu nad platformou převzal primátor Zdeněk Hřib.

 

 

Další články